Prekių katalogas

Grohe Blue Home L formos maišytuvas plautuvei 368 mm su bluetooth ir WIFI

 • Grohe Blue Home L formos maišytuvas plautuvei 368 mm su bluetooth ir WIFI

  Kodas: 31539000

  Grohe Blue Home maišytuvas plautuvei su vandens filtravimo funkcija bei vandnes prisotinimu angliarūgšte.
   

  Pristatymo laikas
  Paprastai pristatome per 1-10 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 5 - 8 savaičių)
  Gamintojas
  GROHE (Vokietija)
  Maišytuvo spalva
  Chromuotas
 • Galima rinktis ne tik standartinį vandenį, tačiau ir tris skirtingus filtruoto vandens tipus. Paspaudus mygtuką galima rinktis filtruotą negazuotą vandenį, lengvai gazuotą ir stipriai gazuotą vandenį. LED mygtukais galėsite nustatyti kokį vandens tipą norite pasirinkti. Taip pat mygtuko spalva įspės kada reikia pakeisti vandens filtrą. Maišytuvo paviršius padengtas chromu ir yra itin lengvai prižiūrimas.

  SilkMove 28 mm. keramikinė kasetė padės užtikrinti ilgaamžį maišytuvo veikimą. Maišytuvą galima pasukti 360 laipsnių kampu. Filtruotas vanduo ir vanduo iš vandentiekio į maišytuvą atbėga skirtingais pajungimais, todėl galimą pasirinkti ar norite vandens iš vandentiekio ar norite filtruoto vandens.
  Grohe Blue Home vandens šaldiklis sugeneruoja 3 litrus atšaldyto/gazuoto vandens per valandą, per kurią sunaudoja 180 vatų energijos. Šiai prekei tinka Grohe Blue S dydžio filtras, Grohe Blue anglies filtras ir Grohe Blue magnio+ filtras.

  Komplekte su maišytuvu yra Grohe Grohe Blue S dydžio filtras su 425 g. anglies dioksido talpa. Filtras turi reguliuojama vandens kietumo nustatymo funkciją.

  Vandens filtravimo sistemos išmatavimai yra 455 x 500 x 200 mm.


  Grohe Blue - Tyras, gaivus vanduo be kalkių nuosėdų. Grohe Blue, ne tik puikaus skonio vanduo, tačiau jis taip pat suteikia turtingesnį skonį Jūsų arbatai bei kavai.
  Priežiūra. Filtras, efektyviai geba išvalyti iki 600l vandens, vėliau pagal gamintojo rekomendacijas turi būti keičiamas į naują filtrą. Maišytuvo valymui naudokite tik muilą ir vandenį. Niekada nevalykite maišytuvo paviršiaus su šveitikliais bei valikliais turinčiais abrazyvinių dalelių, taip pat venkite naudoti chemines priemones, kurios gali pažeisti maišytuvo paviršių.

  Šis maišytuvas yra su integruotu Bluetooth® 4.0* ir WIFI sąsaja skirta duomenų nuskaitymui, perdavimui ir maišytuvo valdymui. Ši sąsaja leidžia valdyti bei matyti maišytuvo angliarūgštės (CO2) užpildymo lygi atsisiųstoje programėlėje. Programėlės atsisiunčiamos iš Googlestore arba Appstore.

  Garantija (M) 5 metai
  Maišytuvo Pasukimo Kampas 360°
  Vandens Pajungimas 3/8"
  Programavimo Funkcija yra

 • Jus taip pat gali dominti

  159 
  220  Sutaupykite 61 
  Maišytuvas plautuvei Franke BAT Samoa
  Kodas: 115.0046.072

  Franke BAT Samoa- tai aukštas chromuotas maišytuvas aišytuvas plautuvei.

  123 
  158  Sutaupykite 35 
  Virtuvinis maišytuvas BlueWater Elips
  Kodas: Elips chromas

  Ovaliu formų maišytuvas 

  8255
  127  Sutaupykite 4445