Prekių katalogas

Grohe Blue Professional maišytuvas plautuvei su bluetooth ir WIFI

 • Grohe Blue Professional maišytuvas plautuvei su bluetooth ir WIFI

  Kodas: 31323002

  Grohe Blue Professional maišytuvas plautuvei su vandens filtravimo funkcija bei vandnes prisotinimo angliarūgšte.

  Pristatymo laikas
  Paprastai pristatome per 1-10 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 5 - 8 savaičių)
  Gamintojas
  GROHE (Vokietija)
  Maišytuvo spalva
  Chromuotas
 • Galima rinktis ne tik standartinį vandenį, tačiau ir tris skirtingus filtruoto vandens tipus. Paspaudus mygtuką galima rinktis filtruotą negazuotą vandenį, lengvai gazuotą ir stipriai gazuotą vandenį. LED mygtukais galėsite nustatyti kokį vandens tipą norite pasirinkti. Taip pat mygtuko spalva įspės kada reikia pakeisti vandens filtrą. Maišytuvo paviršius padengtas chromu ir yra itin lengvai prižiūrimas.

  SilkMove 28 mm. keramikinė kasetė padės užtikrinti ilgaamžį maišytuvo veikimą. Maišytuvą galima pasukti 150 laipsnių kampu. Filtruotas vanduo ir vanduo iš vandentiekio į maišytuvą atbėga skirtingais pajungimais, todėl galimą pasirinkti ar norite vandens iš vandentiekio ar norite filtruoto vandens.
  GROHE Blue Professional vandens šaldiklis sugeneruoja 12 litrų atšaldyto/gazuoto vandens per valandą.

  Šiai prekei tinka Grohe Blue S dydžio filtas, Grohe Blue anglies filtras ir Grohe Blue magnio+ filtras. Vandens filtravimo sistemos išmatavimai yra 400 x 451 x 265mm.
  Grohe Blue - Tyras, gaivus vanduo be kalkių nuosėdų. Grohe Blue, ne tik puikaus skonio vanduo, tačiau jis taip pat suteikia turtingesnį skonį Jūsų arbatai bei kavai.
  Priežiūra. Filtras, efektyviai geba išvalyti iki 600l vandens, vėliau pagal gamintojo rekomendacijas turi būti keičiamas į naują filtrą. Maišytuvo valymui naudokite tik muilą ir vandenį. Niekada nevalykite maišytuvo paviršiaus su šveitikliais bei valikliais turinčiais abrazyvinių dalelių, taip pat venkite naudoti chemines priemones, kurios gali pažeisti maišytuvo paviršių.

  Šis maišytuvas yra su integruotu Bluetooth® 4.0* ir WIFI sąsaja skirta duomenų nuskaitymui, perdavimui ir maišytuvo valdymui. Ši sąsaja leidžia valdyti bei matyti maišytuvo angliarūgštės (CO2) užpildymo lygi atsisiųstoje programėlėje. Programėlės atsisiunčiamos iš Googlestore arba Appstore.

  Garantija (M) 5 metai
  Montavimo Tipas Montuojamas į stalviršį arba praustuvą
  Ventilis Komplekte Yra
  Vandens Pajungimas 3/8"
  Ilgis Tarp Aeratoriaus Ir Maišytuvo Centrų Mm 224 mm
  Maišytuvo Dydis XL (23cm ir daugiau)
  Programavimo Funkcija yra 

 • Jus taip pat gali dominti

  Maišytuvas plautuvei ORAS Cubista 2838F
  Kodas: 2838F

  Maišytuvas plautuvei aukšta svirtimi ir lanksčia žarna.

  239 
  301  Sutaupykite 62 
  159 
  220  Sutaupykite 61 
  115 
  155  Sutaupykite 40