Prekių katalogas

Lieto akmens praustuvas FJORDD RAMSA

 • Lieto akmens praustuvas FJORDD RAMSA

  Kodas: WBOC00012C10G110FWG
  Gamintojas
  FJORDD
 •  Techniniai duomenys:

  Svoris: 16 kg
  Medžiaga: akmens kompozitas AQUASTONE®
  Spalva: Balta blizgi

  Praustuvas yra standartinės baltos blizgios spalvos. Praustuvą galima užsakyti baltos matinės spalvos (kaina + 10 %). Taip pat kitos iš 8 siūlomų spalvų (kaina + 25 %).

  FJORDD gaminiai yra pagaminti iš AQUASTONE®, akmens kompozito, kurio du trečdalius sudaro natūrali dolomito uoliena. Aquastone medžiagoje yra hidrofobinis komponentas, kuris užtikrina lengvą praustuvo valymą. Visi gaminiai turi modernius ir išskirtinai estetiškus sifono dangtelius, pagamintus iš tos pačios medžiagos kaip ir visas gaminys, todėl puikiai dera su bet kokia maišytuvo spalva.   

  Mes naudojame praustuvą taip dažnai, kad nėra vietos kompromisams renkantis tarp sudėtingos formos ir funkcionalumo. Štai kodėl RAMSA elipsės forma taip aiškiai išsiskiria ir – kaip ir to paties pavadinimo vonia – komplektuojama su lentyna. Šis unikalus sprendimas suteikia vietos reikalingiausiems priedams, o kartu paverčia RAMSA išskirtinai universaliu modeliu – jį galima montuoti prie sienos arba ant stalviršio. Be to, sifono dangtelis yra pagamintas iš tos pačios medžiagos kaip ir praustuvas, o tai suteikia visišką laisvę renkantis maišytuvo formą ir spalvą.  

 • Jus taip pat gali dominti

  Įleidžiamas praustuvas Laufen Pro
  Kodas: praustuvas Laufen Pro H8139510001041

  LAUFEN pro autorius, šveicarų dizaineris Peter Wirz iš dizaino grupės Process Design, sukūrė vonios kambario seriją, optimizuotą pagal keramikos gamybos proceso reikalavimus. 

  115 
  150  Sutaupykite 35 
  Praustuvas Laufen Pro A stačiakampis
  Kodas: Laufen PRO A

  LAUFEN pro dizainas – tai modernus atsakymas į reikalavimą, kad visi turi teisę į geros kokybės dizainą. 

  105  - 125 
  Praustuvas Ideal Standard Connect Cube
  Kodas: E788401

  Galimi dydžiai 50, 55, 60 cm.

  75  - 105 
  Praustuvas su plačiais kraštais Laufen Palomba
  Kodas: H8148040001041

  LAUFEN kolekcijos Palomba dizainas atkuria amžino jūros judesio suformuotas mažas įlankėles ar nušlifuotus akmenėlius, kvalifikuotai įkūnytus keramikoje. 

  529 
  688  Sutaupykite 159