Prekių katalogas

Lieto akmens praustuvas FJORDD SIDU

 • Lieto akmens praustuvas FJORDD SIDU

  Kodas: WBOC00010C00G110FWG
  Praustuvo tipas
  Pastatomas ant stalviršio (dubuo)
  Pristatymo laikas
  Paprastai pristatome per 10-20 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 5 - 8 savaičių)
  Gamintojas
  FJORDD
  Skylė maišytuvui
  Be skylės
  Medžiaga
  Lietas akmuo
 • Techniniai duomenys:
  Svoris: 11 kg
  Medžiaga: akmens kompozitas AQUASTONE®
  Spalva: Balta blizgi

  Praustuvas yra standartinės baltos blizgios spalvos. Praustuvą galima užsakyti baltos matinės spalvos (kaina + 10 %). Taip pat kitos iš 8 siūlomų spalvų (kaina + 40 %).

  FJORDD gaminiai yra pagaminti iš AQUASTONE®, akmens kompozito, kurio du trečdalius sudaro natūrali dolomito uoliena. Aquastone medžiagoje yra hidrofobinis komponentas, kuris užtikrina lengvą praustuvo valymą. Visi gaminiai turi modernius ir išskirtinai estetiškus sifono dangtelius, pagamintus iš tos pačios medžiagos kaip ir visas gaminys, todėl puikiai dera su bet kokia maišytuvo spalva.    

  Daugelis mėgsta komfortą – tai, ką siūlo mūsų išmanieji telefonai. Taigi, sunku įsivaizduoti, kad jų neturėtume – kai kurie iš mūsų kiekvieną minutę laiko įrenginį prie savęs. Ir būtent išmaniųjų telefonų gerbėjams buvo sukurtas SIDU praustuvas. Jis atkartoja ikoniško prietaiso formą ir suteikia mums nepaprastą komfortą kasdien plaunant rankas ar atliekant grožio procedūras. Jis pasižymi išskirtinėmis proporcijomis ir švelniai užapvalintais kampais. Visišką simetriją ir dizaino discipliną taip pat pabrėžia sifono dangtelis, pagamintas iš tos pačios medžiagos kaip ir praustuvas. Taigi, prie šio stalviršio modelio derės bet kokios formos ir spalvos ant stalviršio ar prie sienos tvirtinamas maišytuvas. SIDU praustuvas yra neatskiriama pora su to paties pavadinimo vonia.  

 • Jus taip pat gali dominti

  Pakabinama bidė Roca The Gap A357475000
  Kodas: Roca The Gap

  Praustuvas Roca The Gap su montavimo rinkiniu

  94  - 118 
  Praustuvas Roca Meridian A327240000
  Kodas: Roca Meridian

  Praustuvas su montavimo rinkiniu.

  173  - 296 
  Praustuvas su plačiais kraštais Laufen Palomba
  Kodas: H8148040001041

  LAUFEN kolekcijos Palomba dizainas atkuria amžino jūros judesio suformuotas mažas įlankėles ar nušlifuotus akmenėlius, kvalifikuotai įkūnytus keramikoje. 

  529 
  688  Sutaupykite 159 
  Įleidžiamas praustuvas Laufen Pro
  Kodas: praustuvas Laufen Pro H8139510001041

  LAUFEN pro autorius, šveicarų dizaineris Peter Wirz iš dizaino grupės Process Design, sukūrė vonios kambario seriją, optimizuotą pagal keramikos gamybos proceso reikalavimus. 

  115 
  150  Sutaupykite 35