Prekių katalogas

Maišytuvas praustuvui Axor Uno 110 su dugno vožtuvu

 • Maišytuvas praustuvui Axor Uno 110 su dugno vožtuvu

  Kodas: 45001000
  Pristatymo laikas
  Paprastai pristatome per 20-30 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 5 - 8 savaičių)
  Spalva
  Chromas
 • Maišytuvas praustuvui Axor Uno 110 

  Vonios kambario kolekcija, įkvėpta ankstyvosios modernistinės purizmo estetikos. Švarios linijos, klasikinė geometrija ir neslepiamos konstrukcijos atitinka tikslią inžineriją, novatoriškas technologijas ir pritaikymo galimybes, apie kurias Le Corbusier ir Bauhaus galėjo tik pasvajoti. Rezultatas? Šiuolaikinė kolekcija su universaliu patrauklumu. Jei mažiau yra daugiau, AXOR Uno yra labiausiai.

  AXOR Uno įkūnija puristinį paprastumo, pusiausvyros ir savaime suprantamos funkcijos etosą. Nuolat stulbinantis chromas arba vienas iš iki 15 išskirtinių AXOR FinishPlus paviršių, kolekcija puikiai papildo modernią, minimalistinę aplinką, bet taip pat gali būti puiki atsvara tradiciniam dekorui. Apgaulingai paprastos formos ir funkcijos, AXOR Uno pasižymi radikaliai sumažinta estetika, apimančia naujausią technologiją, leidžiančią be vargo valdyti vandens kiekį ir temperatūrą – visa tai vienu mygtuko paspaudimu naudojant Select technologiją arba tiesiog paspaudus intuityvi „Zero“ rankena. Dar paprastesni AXOR Uno elektroniniai maišytuvai, montuojami ant sienos arba praustuvo, turi infraraudonųjų spindulių jutiklius, kurie nustato, kada vanduo turi tekėti.   

  ComfortZone. Didelės proporcijos, sudėtingos technologijos, intuityvus valdymas. Išskirtinis dizainas, aukšti saugos standartai ir žymiai padidintas komfortas: Hansgrohe dušai, maišytuvai ir termostatai su šiuo prekės ženklu praplečia jūsų ComfortZone.

  EcoSmart. Hansgrohe maišytuvams ir dušams, kuriuose įdiegta EcoSmart technologija, reikia iki 60 % mažiau vandens nei įprastiems gaminiams – neprarandant komforto. Tai reiškia, kad galite sumažinti vandens ir energijos sąnaudas bei taupyti vertingus išteklius.  

  • ComfortZone 110
  • maksimalus srautas esant 3 barams: 5 l/min
  • keraminė kasetė
  • reguliuojamas temperatūros apribojimas
  • tinka nuolatinio srauto vandens šildytuvams
  • Su dugno vožtuvu G 1¼ 
  • jungties tipas: G ⅜ jungtys
  • jungties matmuo: DN15 

  Galimi spalvų variantai: chromas, šlifuota bronza, šlifuotas auksas, poliruotas raudonas auksas, šlifuotas raudonas auksas, poliruotas juodas chromas, šlifuotas juodas chromas, šlifuotas nikelis, šlifuotas žalvaris, poliruotas auksas.

 • Jus taip pat gali dominti

  Maišytuvas praustuvui Hansgrohe Metris S
  Kodas: 31060000

  Aukštos kokybės maišytuvas praustuvui.

  255 
  339  Sutaupykite 84 
  Aukštas praustuvo maišytuvas BlueWater Toronto
  Kodas: TOR-BUW.050C

  Aukštas praustuvo maišytuvas

  112 
  173  Sutaupykite 61 
  Aukštas praustuvo maišytuvas Blue Water Denver
  Kodas: DEN-BUW.050C

  Pristatome vonios kambario maišytuvą. 

  108 
  133  Sutaupykite 25 
  329 
  442  Sutaupykite 113