Prekių katalogas

Pakabinamas klozetas Villeroy&Boch Architectura su TwistFlush[e3] ir soft close dangčiu

 • Pakabinamas klozetas Villeroy&Boch Architectura su TwistFlush[e3] ir soft close dangčiu

  Kodas: 4694CL01
  Dangtis
  Su lėtai užsidarančiu dangčiu
  Pristatymo laikas
  Paprastai pristatome per 1-10 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 5 - 8 savaičių)
  Gamintojas
  Villeroy & Boch (Vokietija)
  WC dydis
  Standartinis
 • Pakabinamas klozetas Villeroy&Boch Architectura su nauja TwistFlush[e3] nuplovimo sistema. Komplekte sėdynė su dangčiu su lėto nusileidimo funkcija.

  Sūkuriniai vandens nuplovimai tualetuose yra laikomi pažangiausiomis vandens nuleidimo technologijomis rinkoje. Su nauja TwistFlush[e³] tualeto nuleidimo sistema Villeroy&Boch sukūrė specialią sūkurinio nuleidimo technologijos versiją, skirtą naudoti viešuosiuose ir komerciniuose sanitariniuose įrenginiuose bei gyvenamųjų namų statybos projektuose.

  TwistFlush[e³] kuria vertę klientams ir nekilnojamojo turto operatoriams trimis aspektais: siūlo aukštos kokybės sprendimą už patrauklią kainą, užtikrina kruopščius nuplovimo rezultatus ir žymiai sumažina vandens sąnaudas, o bekraštis dubens dizainas sumažina valymo laiką ir pastangas. Dėl to TwistFlush[e³] yra Evoliucinis. Ekonominis. Efektyvus.

  GALINGAS VORTEX FLUSH
  Valdomas vandens sūkurys valo beveik nepalikdamas likučių ir praktiškai nebereikia kartoti skalavimo. Todėl TwistFlush[e³] ne tik atitinka Europos nuplovimo standarto EN 997 reikalavimus, bet ir viršija juos praplaunant 10 kartų daugiau plastikinių rutuliukų.

  VISIŠKAS VIDINIO DUBENS NUPLOVIMAS
  Sūkurinio nuleidimo ir protingai suprojektuoto dubens architektūros derinys užtikrina beveik 100% unitazo nuplovimo aprėptį. Šis valymo efektyvumas buvo išbandytas su pjuvenomis ir gerokai viršijo EN 997 standarto reikalavimus

  SUMAŽĖJĘS NAUDOJAMO VANDENS TŪRIS
  Naudojant 3/4,5 litro vienam nuplovimui, TwistFlush[e³] yra daug efektyvesnis nei plovimas, kuriame sunaudojama 3/6 litro vandens. Šio nuplovimo efektyvumą patvirtino nepriklausomi bandymų institutai. TwistFlush[e³] dėka 1 000 darbuotojų turinti įmonė per metus gali sutaupyti iki 675 000 litrų vandens.

  GREITAS VALYMAS
  Tualetai su TwistFlush[e³] yra visiškai be apvado, todėl juos lengviau ir du kartus greičiau išvalyti nei Villeroy & Boch tualetus su apvadu.

 • Jus taip pat gali dominti

  Pakabinamas unitazas Roca Nexo A346640000
  Kodas: Unitazas Roca Nexo

  Pakabinamas unitazas Roca Nexo 

  141  - 238 
  Pakabinamas unitazas Roca The Gap A346477000
  Kodas: Unitazas Roca The Gap

  Roca pakabinamas unitazas The Gap  

  193  - 311 
  Pakabinamas klozetas Jika Zeta
  Kodas: 20396-000000
  77  - 95 
  Pakabinamas klozetas Roca Meridian
  Kodas: Klozetas Roca Meridian

  560x360 mm.

  204  - 312