Prekių katalogas

Unitazas su bidė funkcija Duravit SensoWash Starck f Plus

 • Unitazas su bidė funkcija Duravit SensoWash Starck f Plus

  Kodas: 650000012004320/1007310000Akcija
  Dangtis
  Su lėtai užsidarančiu dangčiu
  Pristatymo laikas
  Paprastai pristatome per 1-10 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 5 - 8 savaičių)
 • Unitazas su bidė funkcija Duravit SensoWash Starck f Plus 

  Jokia kita priemonė nevalo taip kruopščiai, higieniškai, natūraliai ir gaiviai kaip vanduo. Būtent todėl pastaruoju metu itin populiarėja unitazai su bidė funkcija. Vanduo veikia daug švelniau už tualetinį popierių ir suteikia gaivumo pojūtį. Unitazų su bidė funkcija naudotojai džiaugiasi natūralia švara ir gaiva. Todėl „Duravit“ kartu su ir Philippe Starck sukūrė naują unitazų seriją „SensoWash®“ – novatoriškus, kokybiškus unitazus su bidė funkcija, atitinkančius visus šiuolaikiniam vonios kambariui keliamus reikalavimus: higienišką švarą, didelį komfortą ir tvarų dizainą.

  Naujo unitazo su bidė funkcija „SensoWash® Starck f Plus“ dizainas žavi ypatingu estetiškumu ir laikui nepavaldžiu modernumu. Šiuolaikiškos technologijos – automatiškai dangtį pakeliantis atstumo jutiklis, naudotojo atpažinimo funkcija, sėdynės šildymo reguliavimas, vandens čiurkšlė ir šiltą orą pučiantis džiovintuvas – užtikrina ypatingą komfortą.   

  • Automatinis unitazo dangčio pakėlimas ir nuleidimas - galima nustatyti, kad naudotojui priartėjus dangtis automatiškai pasikeltų, o nuėjus – nusileistų. 
  • Plokščias, elegantiškas, ergonomiško dizaino nuotolinio valdymo pultelis „SensoWash® Starck f Plus“ yra funkcionalus ir labai patogus, itin malonus laikyti rankoje. Pultelį galima papildomai konfigūruoti ir valdyti naudojant mobiliąją programėlę „SensoWash®
  • Rearwash - malonus ir saugus plovimo režimas. Galima keisti ir išsaugoti vandens temperatūrą, vandens čiurkšlės intensyvumą ir vandens čiurkšlės purkštuko padėtį. Įjungus itin kruopštaus plovimo režimą „Comfortwash“, vandens čiurkšlės purkštukas juda pirmyn atgal – taip užtikrinamas didžiausias bidė funkcijos komfortas. Kaskart prieš naudojimą ir po jo vandens čiurkšlės purkštukas bei antgalis automatiškai nuplaunami.
  • Ladywash - specialiai sukurtą moterims, plovimui naudojama švelni vandens čiurkšlė. Galima keisti ir išsaugoti vandens temperatūrą, vandens čiurkšlės intensyvumą ir vandens čiurkšlės purkštuko padėtį. Plovimo režimas „Comfortwash“ yra švelnus. Kaskart prieš naudojimą ir po jo vandens purkštukas bei antgalis automatiškai nuplaunami.
  • Šilto oro džiovintuvas - pasinaudojus bidė funkcija, įjungiamas džiovinimas švelnia šilto oro srove. Šilto oro džiovinimo temperatūrą galima reguliuoti naudojantis programėle. Be to, su šia funkcija galima išsaugoti asmeninius nustatymus ir naudotis jais kaskart nenustatinėjant iš naujo.
  • Sėdynės šildymas ir energijos taupymo režimas - malonu sėdėti ant ergonomiškos šildomos unitazo sėdynės, kurios temperatūrą galima reguliuoti. Naudojant energijos taupymo režimą, sėdynės šildymas įjungiamas ir išjungiamas nustatytu laiku. Taigi jį galima išjungti nakčiai.
  • Kvapo ištraukimas - funkciją galima įjungti nuotolinio valdymo pulteliu arba per programėlę. Ši funkcija veikia tik kartu su montavimo rėmu „DuraSystem®“ - “Premium” bei su A2 vandens nuleidimo klavišu.
  • Vandens nuleidimo technologija „Duravit Rimless®“ - technologija „Duravit Rimless®“ yra labai veiksminga, taupi ir higieniška. Dėl atviro unitazo apvado vanduo nubėga kitaip nei įprasta. Dinamiška ir galinga vandens srovė idealiai nuplauna visą vidinį unitazo paviršių.
  • Naktinis apšvietimas - unitazo vidus apšviečiamas. Naktinio apšvietimo funkcija padeda saugiai orientuotis tamsoje ir nesutrikdo organizmo poilsio režimo.   
 • Jus taip pat gali dominti

  Pakabinamas klozetas Jika Zeta
  Kodas: 20396-000000
  77  - 95 
  Pakabinamas unitazas Roca Nexo A346640000
  Kodas: Unitazas Roca Nexo

  Pakabinamas unitazas Roca Nexo 

  141  - 238 
  Pakabinamas klozetas Laufen Palace New
  Kodas: Pakabinamas klozetas Laufen Palace New

  Pakabinamas klozetas Laufen Palace New 

  299  - 429 
  Pakabinamas unitazas Roca The Gap A346477000
  Kodas: Unitazas Roca The Gap

  Roca pakabinamas unitazas The Gap  

  193  - 311