Virštinkinė termostatinė dušo sistema Oras Esteta Wellfit 7592-11

 • Kodas: 7592-11
  1139 
  134044 Sutaupykite 20144
  Į krepšelį 
  Pristatymo laikas
  Paprastai pristatome per 1-5 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 5 - 8 savaičių)
  Gamintojas
  Oras (Suomija)
  Spalva
  chromuotas/balta
 • Komplektą sudaro:
  Stacionari dušo galva (360 mm x 220 mm);
  Rankinis dušas Hydractiva Style su 3-jų srovių rėžimais: Sensitive (gaivinanti ir švelni), Intense (stipri) ir Pulse (masažinė);
  Sieninis rankinio dušo laikiklis;
  Termostatinis dušo maišytuvas su lentynėle, temperatūros reguliavimo rankenėlėje įtaisytas temperatūros ribotuvas;
  Komplektuojama su filtrais, atbuliniais vožtuvais ir tiesiomis jungtimis su užsklanda.

  Su Wellfit kūno terapijos funkcija. Wellfit programų nustatymus taip pat galite keisti su Oras App mobiliąja programėle.

  Spalva: chromas/baltas 

  Europoje pirmaujantis maišytuvų gamintojas „Oras“ šį rudenį pristato namų rinkai skirtą naują ir išskirtinę dušo sistemą. "Oras Esteta Wellfit" – tai modernaus ir elegantiško dizaino dušo sistema, leidžianti naudotis karšto ir šalto vandens procedūromis arba kitaip – kontrastine vandens terapija. Tokia vandens terapija yra itin populiari tarp sportininkų. Ji skirta raumenų skausmui malšinti ir juos atpalaiduoti po sunkių treniruočių. Naujoji "Oras Esteta Wellfit" dušo sistema tokiomis profesionaliomis procedūromis leis mėgautis savo namuose.

  Dušo sistema "Oras Esteta Wellfit" sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su medicinos darbuotojais. Ji pagrįsta karšto ir šalto vandens terapija, kurios metu kūnas pakaitomis skirtingais intervalais liejamas karštu ir šaltu vandeniu. Karšto ir šalto vandens terapiją taiko viso pasaulio atletai, gydytojai ir fizioterapeutai. Atliktais tyrimais įrodyta, kad šis visiškai natūralus metodas atpalaiduoja raumenis ir padeda jiems greičiau atsigauti po treniruočių, mažina pabrinkimus ir raumenų sutraukimus. Taip pat yra plačiai pripažįstamas dėl skausmą malšinančio poveikio.

  Dušo maišytuvas "Oras Esteta Wellfit" turi tris iš anksto nustatytas programas, kurių kiekviena yra kruopščiai sukurta taip, kad atitiktų konkretų poreikį ir darytų skirtingą poveikį kūnui.
  Šios programos:

  RECOVER – atpalaiduoja skaudančius raumenis ir padeda jiems greitai atsigauti po sunkios treniruotės;
  RELAX – skirta atpalaiduoti kūną ir sumažinti kūno bei protinę įtampą;
  RELOAD – padeda pažadinti kūną ir suteikia energijos.
  Visos trys programos prasideda nuo trumpais intervalais leidžiamos karšto ir šalto vandens srovės, kuri švelniai padeda kūnui priprasti prie temperatūros pokyčių. Pageidaujama programa įjungiama palaikius mygtuką nuspaustą vieną, dvi arba tris sekundes.

  Elegantiško dizaino dušo sistema "Oras Esteta Wellfit" su didele dušo galva imituoja švelnų, natūralų lietų ir leidžia pajusti neprilygstamą prausimosi po dušu malonumą. Dušo maišytuvo spalvą galima rinktis iš dviejų variantų, baltos arba pilkos. Jis taip pat turi integruotą stiklinę lentynėlę, kuri puikiai tinka reikmenims susidėti. Sistemą taip pat sudaro ir "Oras Hydractiva" rankinis dušas, kuris, kad galėtumėte patirti dar didesnį prausimosi malonumą, leidžia rinktis iš trijų skirtingų srovės tipų – SENSITIVE (švelnios), INTENSE (stiprios) ir PULSE (pulsuojančios srovės).

  Norint dar daugiau patogumo ir komforto su dušo sistema "Oras Esteta Wellfit", galima įjungti programėlę "Oras App". Naudojantis "Oras App" programėle, pagal savo pageidavimus galima keisti skirtingų programų tvarką ir naudotis dviem papildomomis dušo programomis.   

 • Jus taip pat gali dominti

  Termostatas su dušo komplektu Hansgrohe Raindance Select Showerpipe
  Kodas: 27115000

  Termostatas su dušo komplektu Hansgrohe Raindance Select Showerpipe

  643  - 803 
  Dušo komplektas Hansgrohe Croma 160 su termostatiniu maišytuvu
  Kodas: 27135000

  Dušo komplektas su termostatiniu maišytuvu, stacionaria dušo galva ir rankiniu dušu.

  361 
  489  Sutaupykite 128 
  Dušo komplektas Hansgrohe Croma 220 su termostatiniu maišytuvu
  Kodas: 27185000

  Dušo komplektas su termostatiniu maišytuvu, stacionaria dušo galva ir rankiniu dušu.

  511 
  691  Sutaupykite 180 
  Dušo sistema su maišytuvu Emmevi Deco Classic
  Kodas: CR1200281

  Dušo sistema su maišytuvu Emmevi Deco Classic 

  41387 - 59633